تبلیغات
ســربـــــاز جــــان بـــر کــف ولایــــت - اجرای پروژه "مده‌آ " در ایران تایید شد
ســربـــــاز جــــان بـــر کــف ولایــــت
آنهایی که تن به هر ذلتی می دهند تا زنده بمانند و زنده بمیرند، مرده های خاموش و پلید تاریخند.

لینک دوستان

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکهای مهم

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 • Google PageRank Checker

اجرای پروژه "مده‌آ " در ایران تایید شد

با معرفی رهنورد به عنوان مغز اغتشاشات اخیر
اجرای پروژه "مده‌آ " در ایران تایید شد

خبرگزاری فارس: با معرفی رهنورد به عنوان مغز متفكر اغتشاشات اخیر ایران توسط نشریه فارین پالیسی اجرای پروژه مده‌آ (medea) در ایران تایید شد.


به گزارش خبرگزاری فارس، چندی پیش این خبرگزاری طی گزارشی از پروژه "مده‌آ " (medea)به عنوان سناریوی جدید جنگ نرم در حوادث پس از انتخابات ایران خبر داد.
در این گزارش به نقش محوری گروهی از دختران و همسران سیاستمداران ایرانی در حوادث و آشوبهای بعد از انتخابات و صحنه گردانی این افراد اشاره شد.
مجله آمریكایی فارین پالیسی در شماره اخیر خود در لیست 100 متفكر جهان، "بن برنانكی " رئیس بانك مركزی آمریكا را اولین نفر، باراك اوباما رئیس جمهور آمریكا را دومین نفر و سومین نفر را زهرا رهنورد، همسر میر حسین موسوی، كاندیدای شكست خورده انتخابات دهم ریاست جمهوری، به عنوان مغز متفكر جنبش سبز ایران معرفی كرده است.
انتخاب رهنورد به عنوان مغز متفكر اغتشاشات سبز در ایران مهر تأییدی بر واقعی بودن پروژه "مده‌آ " است.
پروژه مده‌آ همانند پروژه آژاكس ریشه در ادبیات كهن غرب دارد و مانند دكترین پاشنه آشیل، اسب تروا، برگ درخت زیگفرید، آموزه‌ای راهبردی است كه بر اساس آن طرحهای استراتژیك تهیه می‌شوند.
مده‌آ داستان دختر پادشاهی است كه عاشق دشمن پدر خویش می شود و با كمك به دشمن در اجرای نقشه از پیش طراحی شده به كشور و پدر خود خیانت می‌كند.
در جریان انتخابات شاهد بودیم كه دختران و همسران برخی از سیاستمداران با سابقه!!! با صحنه گردانی، اقدام به ایجاد تردید در نتایج انتخابات و تحریك مردم به ایجاد اغتشاش كردند.
زنانی كه سیاست را نه عرصه‌ای برای خدمت به كشور، بلكه عرصه‌ای برای جاه‌ طلبی‌های سیاسی یافته‌اند.
خط زنانه اغتشاشات اخیر تنها در حوزه داخلی فعال نبود، بلكه در حوزه خارجی نیز شیرین عبادی، ژیلا بنی یعقوب(برنده جایزه جهانی موسوم به آزادی در بیان سال 2009) ، نازنین بنیادی، شیرین نشاط (سازنده فیلم زنان بدون مردان كه روایتی از نقش زنان در جریان كودتای 28 مرداد 1333 است)، زهرا امیر ابراهیمی (بازیگر تئاتر ضد ایرانی رویای طاهرگان خاموش) و بسیاری دیگر از مده‌آهای ایرانی حضور دارند.
نقش زنان در موضوعاتی از این دست در تاریخ ایران مسبوق به سابقه است چنانكه می توان به مهدعلیا مادر ناصرالدین شاه كه قتل امیر كبیر را زمینه چینی كرد و اشرف پهلوی كه نقش مهمی در كودتای 28 مرداد داشت اشاره كرد.
مده‌آی ایرانی نیز طبق تصریح نشریه فارین پالیسی، در كودتای مخملی ایران نقش مغز متفكر را داشته است.

درباره وبلاگ

انسان در برابر انواع جبرهای هستی برانداز و ویرانگر، در نبرد جاوید شکوه و عظمت می یابد و در صلح تحمیلی ننگین و سکون مرگبار و آرامش عفونت انگیز از میان می رود.
مدیر وبلاگ : نادر

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

 • شما چه نمره ای را به این وبلاگ میدهید؟


نویسندگان