تبلیغات
ســربـــــاز جــــان بـــر کــف ولایــــت - 30 ماه انجیل خواندم تا مسلمان شدم
ســربـــــاز جــــان بـــر کــف ولایــــت
آنهایی که تن به هر ذلتی می دهند تا زنده بمانند و زنده بمیرند، مرده های خاموش و پلید تاریخند.

لینک دوستان

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکهای مهم

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 • Google PageRank Checker

30 ماه انجیل خواندم تا مسلمان شدم

بودایی تازه مسلمان در گفتگو با فارس:
30 ماه انجیل خواندم تا مسلمان شدم

خبرگزاری فارس: یك بودایی ژاپنی كه روز گذشته به دین مبین اسلام مشرف شده، از اسلام به عنوان "دین تفكر " و "برترین آیین برای متفکران " یاد كرد.

این بودایی تازه مسلمان كه دیروز (یكشنبه) در حضور حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی در محل مجلس شورای اسلامی به دین مبین اسلام تشرف یافت و به‌دلیل مسائل امنیتی خواستار عدم افشای نام خود شد، به خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت كه از طریق دوستان ایرانی‌اش با قرآن كریم آشنا شده است.

جهت اطلاع از ماجرای مسلمان شدن این فرد بودایی به ادامه مطلب بروید

وی كه پس از تشرف به دین مبین اسلام و بیان شهادتین نام خود را به ابراهیم تغییر داده، افزود: حدود 5 سال قبل به پیشنهاد یكی از دوستان ایرانی همنامم به مطالعه قرآن پرداختم و بعد از آن سی ماه انجیل را مطالعه كردم و پس از مقایسه این دو كتاب آسمانی به دین اسلام گرایش یافتم.
این ژاپنی تازه مسلمان اظهار داشت: برای آشنایی با دین مسیحیت با كشیشان زیادی گفتگو كردم و متوجه شدم آنها قائل به تثلیث هستند و حضرت عیسی (س) را فرزند خدا می دانند در حالیكه از نظر قرآن آن حضرت هم مانند همه ما یك انسان است كه از سوی خداوند برگزیده و به پیامبری مبعوث شده اند.
وی افزود: فرهنگ غرب بر روی مسیحیان در ژاپن تاثیر منفی گذاشته و آنها را شستشوی مغزی داده و مسیحیت در آسیا جنبه ناسیونالیستی پیدا كرده و در واقع آنها مسخ ایدئولوژی غربی شده اند و اصالت خود را از دست داده اند اما مسلمانان در برابر فرهنگ غرب به ویژه نوع آمریكایی آن مقاوم‌ترند.
این ژاپنی تازه مسلمان درباره جاذبه‌های دین مبین اسلام گفت: اسلام دین بسیار كاملی است و برای همه شئون زندگی انسان برنامه دارد و بر عدالت، مودت و محبت، برادری و برابری و استكبار ستیزی تاكید دارد؛ از نظر اسلام خداوند یكی است و نه زاده شده و نه مرگ و خواب دارد.
"در قرآن كریم آمده است خداوند موجود است اما دیده نمی شود و مجموعه هستی را از هیچ به وجود آورده و بعد از مرگ، می تواند ما را دوباره به وجود آورد و هنگامی كه می میریم، در روز معاد ما را برای پاسخگویی در خصوص رفتارمان در دنیا و اجرای عدالت بر می انگیزد ".
او در خصوص علت گرایش خود به مذهب تشیع نیز می گوید: درباره مذهب شیعه خیلی خوبی شنیدم و شیعیان روحیه استكبار ستیزی دارند و بیش از آنكه بر عربیت تاكید كنند، بر انسانیت و برابری تاكید دارند و برای شئون مختلف آزادی اهمیت فراوانی قائلند و در واقع تشیع به عنوان "مذهب آزادی " برای من دوست داشتنی است.
خبرنگار فارس از ژاپنی تازه مسلمان درباره نظرش در خصوص "اسلام " سئوال كرد و او پاسخ داد: اسلام دین بزرگی است كه اگر از عظمت آن با خبر شویم، دیگر از آن دست نخواهیم كشید اما بسیاری از انسان ها تحت تاثیر تبلیغات منفی غربی ها، این دین را مشكل ساز می دانند.
وی افزود: امروز آمریكا و هم‌پیمانان آن اسلام هراسی را به طور جدی پیگیری می كنند و ایده‌های آمریكایی در ژاپن حكم‌فرماست؛ در حالی‌كه اسلام دین رافت و عطوفت و حضرت محمد (ص) پیامبر رحمت است و اسلام دین تفكر و بهترین آیین برای متفكران است.
این ژاپنی تازه مسلمان در پایان متذكر شد كه مسلمانان در ژاپن به دشواری زندگی می كنند و دستگاه امنیتی این كشور با حساسیت موضوع گرایش به اسلام را رصد می كند و با همكاری سرویس های اطلاعاتی آمریكا و انگلیس برای كسانی كه به اسلام گرایش یایند، درد سر آفرینی می كند.

درباره وبلاگ

انسان در برابر انواع جبرهای هستی برانداز و ویرانگر، در نبرد جاوید شکوه و عظمت می یابد و در صلح تحمیلی ننگین و سکون مرگبار و آرامش عفونت انگیز از میان می رود.
مدیر وبلاگ : نادر

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

 • شما چه نمره ای را به این وبلاگ میدهید؟


نویسندگان