تبلیغات
ســربـــــاز جــــان بـــر کــف ولایــــت - درباره حوادث پس از انتخات گوشتان به حرف‌های رهبــر انقلاب باشد
ســربـــــاز جــــان بـــر کــف ولایــــت
آنهایی که تن به هر ذلتی می دهند تا زنده بمانند و زنده بمیرند، مرده های خاموش و پلید تاریخند.

لینک دوستان

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکهای مهم

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 • Google PageRank Checker

درباره حوادث پس از انتخات گوشتان به حرف‌های رهبــر انقلاب باشد

آیت‌الله جوادی آملی در دیدار با دانشجویان:
درباره حوادث پس از انتخابات گوشتان به حرف‌های رهبر انقلاب باشد

خبرگزاری فارس: آیت‌الله جوادی آملی در پاسخ به سوال دانشجویی كه نظرش را درباره حوادث پس از انتخابات پرسیده بود اظهار داشت:‌ شما بایستی در این خصوص به سخنان مقام معظم رهبری توجه كنید و گوشتان به حرف‌های ایشان باشد و ببینید كه ایشان چه می‌گوید.


مجتبی كشوری از دانشجویان حاضر در دیدار با آیت‌الله جوادی آملی در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاری فارس، اظهار داشت: تعدادی از دانشجویان دانشگاه‌ علامه طباطبائی، دانشگاه شهید عباسپور و عده‌ای از طلاب مشهد روز پنجشنبه 12 آذرماه با آیت الله جوادی آملی دیدار و گفتگو كردند.
به گفته وی، آیت‌الله جوادی آملی در ابتدای این دیدار به بیان مباحث اخلاقی پرداخت.
كشوری ادامه داد: آیت‌الله جوادی آملی در آغاز سخنان خود با بیان حدیثی از امام هادی(ع) مبنی بر اینكه "دنیا دار تجارت است، عده‌ای سود می‌كنند و عده‌ای هم ضرر می‌كنند " به بحث پیرامون جهاد اصغر و جهاد اكبر پرداخت و اظهار داشت: جهاد اصغر مبارزه با شیطان بیرونی است و انسان بابد با آن شیطان بیرونی مبارزه كند.
وی ادامه داد: آیت‌الله جوادی آملی همچنین با بیان اینكه جهاد اكبر جنگ با شیطان درونی است، تصریح كرد كه در این جهاد شیطان اسیری می‌خواهد كه سوار آن شود.
كشوری یادآور شد: آیت‌الله جوادی آملی در ادامه این دیدار به تفسیر خطبه 215 نهج‌البلاغه پرداخت.
وی خاطرنشان كرد: در ادامه این دیدار آیت‌الله جوادی آملی در پاسخ به سوال یكی از دانشجویان حاضر در جلسه مبنی بر اینكه شائبه‌ و شایعه‌هایی مطرح شده مبنی بر اینكه حمایت جنابعالی از مقام معظم رهبری بعد از انتخابات نامحسوس شده است، تأكید كرد: شما اصلا به این حرف‌ها توجه نكنید و اصلا این‌طور نیست.
به گفته كشوری، آیت‌الله جوادی آملی همچنین در پاسخ به پرسش یكی دیگر از دانشجویان مبنی بر اینكه نظر شما در مورد قانون‌شكنی سران اغتشاشات اخیر چیست؟ گفت: شما بایستی در این خصوص به سخنان مقام معظم رهبری توجه كنید و گوشتان به حرف‌های ایشان باشد و ببینید كه ایشان چه می‌گوید.
كشوری ادامه داد: آیت‌الله جوادی آملی در پایان سخنانشان برای موفقیت دولت در حل مشكلات اقتصادی مردم دعا كردند.

درباره وبلاگ

انسان در برابر انواع جبرهای هستی برانداز و ویرانگر، در نبرد جاوید شکوه و عظمت می یابد و در صلح تحمیلی ننگین و سکون مرگبار و آرامش عفونت انگیز از میان می رود.
مدیر وبلاگ : نادر

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

 • شما چه نمره ای را به این وبلاگ میدهید؟


نویسندگان