تبلیغات
ســربـــــاز جــــان بـــر کــف ولایــــت - اعلام تعطیلی 16 آذر از سوی دانشگاه آزاد برای چه هدفی؟
ســربـــــاز جــــان بـــر کــف ولایــــت
آنهایی که تن به هر ذلتی می دهند تا زنده بمانند و زنده بمیرند، مرده های خاموش و پلید تاریخند.

لینک دوستان

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکهای مهم

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 • Google PageRank Checker

اعلام تعطیلی 16 آذر از سوی دانشگاه آزاد برای چه هدفی؟

اعلام تعطیلی 16 آذر از سوی دانشگاه آزاد برای چه هدفی؟

خبرنامه دانشجویان ایران: با نزدیك شدن به روز دانشجو-16آذر- تحركات مرموز در بین اطرافیان و وابستگان به مدیریت دانشگاه آزاد به منظور تنش آفرینی در این روز بیشتر می شود.

به گزارش «خبرنگار خبرنامه دانشجویان ایران»، مدیریت دانشگاه آزاد كه یكی از مظنونین راه اندازی قشون كشی در حوادث پس از انتخابات است مجددا در حال برنامه ریزی برای ایجاد تنش در روز 16 آذر است.

اساتید این دانشگاه كه غالبا معتمدین و نزدیكان مدیریت دانشگاه هستند قسمتی از برنامه آشوب را به دوش گرفته اند.

در همین راستا  امروز دوشنبه 9 آذرماه در برخی از كلاس های درس دانشگاه آزاد واحد های تهران مركز، تهران جنوب و كرج، برخی از اساتید در سر كلاس اعلام كرده اند كه در روز 16 آذرماه كلاس های درس آنها تشكیل نخواهد شد و نیازی به حضور دانشجویان نیست.

ریاست دانشگاه آزاد كرج كه از نزدیكان مدیریت دانشگاه آزاد است نیز، چندی پیش در اقدامی عجیب ضمن لغو مجوز نشریات دانشجویی ارزشی و معتدل  به تشكل های دست ساز آقای جاسبی كه محور های آشوب های پس از انتخابات بوده اند مجوز داده است.

قابل ذكر این كه واحد های فوق الذكر دانشگاه آزاد به دلیل نفوذ و موج سواری افراد وابسته به مدیریت دانشگاه آزاد در سطوح مختلف اعم از حراست و استاد منبعی مناسب برای تحریك دانشجویان جهت آشوب و اغتشاش بوده است.

این درحالی است كه با وجود حذف امتحانات میان ترم در دانشگاه آزاد و نزدیك شدن به ایام امتحانات پایان ترم تحصیلی حجم زیادی از دروس این اساتید باقی مانده است.

حراست دانشگاه آزاد نیز كه به قل چماق های مدیریت دانشگاه آزاد معروف هستند و در ایام انتخابات رفت و آمدها و حضور ممتد آنها در ستاد های مهندس موسوی دیده شده است تسامح و سهل انگاری های  عمدی كه نشان از دستور مافوقان آنان است  در قبال تنش آفرینی در دانشگاه آزاد انجام می دهند.

اعلام تعطیلی كلاس های درس به صورت هماهنگ در واحدهای دانشگاه آزاد كه در تهران و كرج می باشند، به صورت غیر رسمی نشان میدهد مدیریت این دانشگاه برحسب خواسته و دستور زمان انتخاباتش مبنی بر نافرمانی مدنی  هنوز هم به دنبال این هدف است .

به نظر می رسد این گونه رفتارها در دانشگاه آزاد كه نمونه آن را در دانشگاه آزاد اهواز و تهران مركز نیز مشاهده شد و نیز تساهل ها در خصوص بی اخلاقی ها و تبلیغات و اهانت ها ی صورت گرفته ، برنامه ریزی گسترده مدیریت این دانشگاه برای سازماندهی اقلیت های خود برای ایجاد تنش در صحن دانشگاه آزاد در 16 آذر ماه است

درباره وبلاگ

انسان در برابر انواع جبرهای هستی برانداز و ویرانگر، در نبرد جاوید شکوه و عظمت می یابد و در صلح تحمیلی ننگین و سکون مرگبار و آرامش عفونت انگیز از میان می رود.
مدیر وبلاگ : نادر

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

 • شما چه نمره ای را به این وبلاگ میدهید؟


نویسندگان